מתחתנים? הכירו את הטרנד שהחליף את צילומי המגנטים

עומדים לחגוג בקרוב חתונה? קודם כל, נאחל לכם המון מזל טוב. לאחר מכן, נשאל אתכם שאלה פשוטה: בכמה חתונות בהן היו צילומי מגנטים הייתם בזמן האחרון?

אם תנסו לספור, תגלו מהר מאוד שאת התשובה צריך למנות עם הרבה מאוד ידיים, ובפעם הבאה שתלכו למקרר שלכם, אתם תבינו עד כמה. צלם מגנטים לחתונה זה כבר לא מגניב, שונה או מיוחד, זה בסך הכל הופך את האירוע שלכם לדומה מאוד לכל עשרות החתונות שהייתם בהם לפני.

אבל כמו שאתם בוודאי מנחשים אנחנו כאן כדי לספר לכם על השירות החדש שהולך להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. תרתי משמע.

הכירו את MyPick

כולם רוצים שיזכרו את האירוע שלהם, וכמובן שרוצים שיהיו כמה שיותר תיעודים ממנו. בדיוק בגלל סיבה זו, קם השירות של MyPick. אנחנו ב MyPick באנו לגשר על החוסרים של עולמות הצילום המסורתיים עם פתרון טכנולוגי מתקדם, שעונה בדיוק על הצרכים שלכם – ואפילו של האורחים שלכם. איך? בזכות טכנולוגיית זיהוי פנים חדשנית, שתזהה את המשתתפים באירוע, ותשתף כל אחד מהם באלבום דיגיטלי אישי המכיל את כל התמונות שלו. אז, מה אתם מרוויחים מהשימוש בשירות?

אף אחד לא יפספס את התמונה שלו: עד היום, המוזמנים נהגו לחכות ולראות אילו תמונות יעברו את הסינון של הצלם ויעלו לאלבום בפייסבוק. עם MyPick, לקראת סוף האירוע כל אורח יקבל הודעת sms ובו קישור לגלריה האישית שלו – כך הם יוכלו לצפות בכל התמונות שבהם הם צולמו במהלך האירוע ולשתף ברשתות החברתיות, מבלי לאבד פיקסל אחד של מידע. עכשיו, הקרובים והחברים לא ישגעו אתכם עם שאלות בסגנון "מתי יעלו התמונות?" או "איך יצאתי?" – הם יקבלו את התשובות כבר לקראת סוף האירוע ותישאר להם למזכרת תמידית.

המוזמנים ממשיכים להרוויח: הגיע הזמן לשים סוף לחיפושים, לכמות המגנטים הלא אחידה (כולנו כבר נתקלנו במקרים של שני מגנטים בתמונות עם 10 אנשים), לכאלו שנאבדים או נשכחים, ולמאות מגנטים שנשארים מיותמים/נזרקים לפח בסוף הערב או לאחר זמן. עם MyPick, כל אחד מהמוזמנים יקבל את התמונות שבהן הוא מופיע ישירות לסמארטפון, באיכות גבוהה כפורמט אלבום דיגיטלי. למה? כי כולנו יודעים שבפועל, כולנו מעדיפים את התמונות איפה שאנחנו באמת צריכים אותן, בצורה פשוטה, נוחה ומהירה שמאפשרת לשתף בקלות את התכנים ברשתות החברתיות ושירותי הענן.

גיבוי מלא: כל התמונות שצולמו באירוע יישמרו אצלנו באיכות גבוהה למשך שנים. ניתן לגשת לתמונות מכל מכשיר ומכל מקום בפשטות – כל מה שצריך זה רק חיבור לאינטרנט ואת פרטי הגישה לאלבום הדיגיטלי האישי.

הכל אוטומטי: כל התהליך מתבצע על ידינו בצורה אוטומטית, מבלי שתצטרכו לעשות דבר. מהרגע שבו קבענו את כל הפרטים – אנחנו מתחילים לפעול, והכל פועל לפי לו"ז מסודר.

התאמה מלאה: אתם מוזמנים לבחור את הצלם שלכם – השירות שלנו מתאים לכל הצלמים ולכל סוגי המדיה.

אטרקציה ייחודית: במקום לשבור את הראש על הפתעות שכולם כבר ראו – עכשיו אתם יכולים להפתיע את כולם עם רעיון חדשני שכולם יאהבו ויודו לכם עליו – באחריות!

אז מאיפה מתחילים?

כמו שאתם מבינים, מדובר בחוויה חדשה לחלוטין שרלוונטית לכל מי שייקח חלק בשמחה שלכם. התרשמתם לטובה? עוד מתלבטים? היכנסו עכשיו לאתר שלנו וקבלו את כל הפרטים, כולל אפשרות להתנסות חינמית במערכת, שתיתן לכם לראות את האלבום הדיגיטלי בזמן אמת. לחצו כאן ותנו לחתונה שלכם את האטרקציה המיוחדת שחיפשתם!